araba cam suyu toptan

Sitemiz Üzerinden Sadece Toptan Camsuyu siparişi alınmaktadır, Üretim Tesisimiz Kütahya’da olup çevre şehirlerimize (300 km) 1000 adet ve üzeri siparişlerde kendi sevkiat araçlarımızla ücretsiz nakliye hizmetimiz vardır. 300 km üzeri uzaklıktaki siparişlerde nakliye ücretini karşı taraf karşılamak kaydı ile kamyon ve Tır bazlı satışlarımız vardır.

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

Üretim Tesisi Kütahya Organize Sanayide bulunan firmamız PAKTEM KİMYA temizlik ve kozmetik ürünleri imalatının yanısıra, yeşil kimya alanındada uzmanlaşarak, bu alandada yeniçalışmalar yürüten AR&GE odaklı bir kuruluştur. Belirli alan ve sektörlere yönelik özel ürünlerde üreten firmamız, yenilenebilir sürdürülebilir hammaddelere dayalı , biyolojik parçalanabilirlikleri yüksek, doğa dostu, yüksek performanslı ürünler üretmeye özen göstermektedir. Ülkemizin dışa bağımlı hammadde ithalatını azaltmaya yönelik yerli hammadeler üretme konusunda AR&GE çalışmaları yürütmektedir. Siparişlerinizi 0545 585 35 33 nolu sipariş hattımızdan yada whatsapp destek hattından verebilirsiniz

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

 

 

Toptan cam suyu

Taşıtların ön veya arka camlarını toz, böcek kalıntıları, çamur gibi kirden ve pislikten temizlemek için oto cam suyu kullanılır. Oto cam suları camın zarar görmemesini sağlar. Leke bırakmadan temizleyerek sürücünün görüş alanını açar, keyifli ve emniyetli bir sürüş sağlar. Toptan cam suyu alımı her zaman kullanım için gereklidir. Bazı kişiler fabrex cam suyu gibi otolar için özel olan cam suyu olmadığında normal içme suyu kullanmaktadır. Silecek suyu haznesine içme suyu konulduğunda;

  • Camlarda leke izi kalabilir
  • Sileceklerin hortumu ve haznesi zamanla kireç tutabilir.
  • Suyun içindeki kireç cama ve aracın boyasına zarar verebilir.
  • Zamanla oluşan kireçler camı çizebilir.
  • Kış aylarında donarak hazneyi patlatabilir, silecekleri kullanılmaz hale getirebilir.

Bunlar ve daha farklı problemlerle karşılaşmamak için toptan cam suyu almak gerekir.

Cam suları yaz ve kış ayları başta olmak üzere 4 mevsim kullanılmalıdır.  Yaz aylarında sıcak ve tozu etkisi ile camlar fazlaca kirlenmektedir. Camların görüş netliği sağlanarak temizlenmesi için oto cam suyu üreticileri tarafından tavsiye edilen ürünler kullanılmalıdır. Bu ürünler camlara zarar vermeden, leke bırakmadan temizler. Kireç tutmayı engelleyici özel maddelerin kullanıldığı ürünleri tek tek almaktansa toptan cam suyu almak daha uyguna mal olmaktadır. Yaz aylarında tatil amaçlı bir yerlere gidildiğinden araçlar daha fazla kullanılmaktadır. Uzun yola çıkmadan önce bakım amaçlı aracın bütün eksikliklerinin giderilmesi şarttır. Güvenli yolculuk için aracın silecekleri eskidiyse değiştirilmeli ve toptan cam suyu alınarak cama yapışacak kirlilikleri rahat temizlemek için eksik olan su ihtiyacı giderilmelidir. Yaz ayları için özel olarak formüle edilmiş cam suları kaydırıcı özelliği ile cama yapışan her şeyi kolaylıkla temizler. Ayrıca içeriğindeki saf su fıskiye hortumunda kireçlenme olmasını önler.

Kış aylarında özellikle toptan silecek suyu almak daha önemlidir. Kış aylarında silecekler için hazneye sıradan normal su koymak diğer aylara göre daha tehlikelidir. Normal su havalar biraz soğuyunca gece donma yapar. Donan su sileceklerin çalışmasını engeller. Hatta sıcaklık çok düşük olduğundan aracın su haznesindeki su bile donarak hazneyi patlatabilir. Toptan cam suyu alınıp aracın haznesine konulduğunda donma riski yok edilmiş olur. Çünkü kış ayları için hazırlanan cam suları -10 derece ile -45 dereceye kadar donma riskine karşı özel formüle edilmiştir. Antifrizli bu sular seyir halinde iken ön ve arka camların buzlanmasını önlemektedir. Bazı ürünler direk olarak hazneye eklenebilirken bazıları normal oto cam suyu ile karıştırılarak eklenmelidir. Toptan cam suyu alındığında ürünün nasıl kullanılacağı zaten paketin üzerine yazdığında kullanımda problem yaşanmamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir