Oto cam suyu üreticileri

Sitemiz Üzerinden Sadece Toptan Camsuyu siparişi alınmaktadır, Üretim Tesisimiz Kütahya’da olup çevre şehirlerimize (300 km) 1000 adet ve üzeri siparişlerde kendi sevkiat araçlarımızla ücretsiz nakliye hizmetimiz vardır. 300 km üzeri uzaklıktaki siparişlerde nakliye ücretini karşı taraf karşılamak kaydı ile kamyon ve Tır bazlı satışlarımız vardır.

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

 

Fabex Toptan Oto Cam Suyu 5 Litre

Otobüs, minibüs, özel otomobil, tır, kamyon, kamyonet, yat, tekne, gemi, metro, tren gibi bütün ulaşım araçlarının cam ve cam türevi yüzeylerinin temizliğinde oto cam suyu kullanılır. Ticari veya binek araçlarının camlarında zaman içinde oluşan bütün inatçı kirleri hiç leke kalmadan temizlemek için özel formüller kullanılarak üretilmiş olan cam suları kısa sürede harika sonuçlar meydana getirmektedir. Sadece cam alanlarda kullanılmaz. Zenon araç lambaları, plastik ve lastik yüzeylerin temizliğinde de güvenle kullanılabilir. İçeriğinde saf su, etken madde ve parfüm bulunan bu ürünler dört mevsim şartlarında kullanılacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Yazlık ve kışlık ürünler, iklim şartlarına uygun olarak üretilir. Mevsime göre toptan oto cam suyu alınıp kullanıldığında iklimin olumsuzluklarına karşı araç korunmuş olur. Yaz aylarında sıcaklıklar arttığında silecek sisteminde normal su kullanılırsa hararet yapar. Fakat özel cam suyu kullanıldığında böyle bir sıkıntı yaşanmaz.

Aynı şekilde kış aylarında donmanın engellenmesi içinde oto silecek suyu kullanılmalıdır. Normal musluk ve içecek suyu sıcaklık sıfırın altına düştüğünde donar. Oysaki oto cam suyu içinde bulunan antifriz suyun -10 dereceden -45 dereceye kadar donmasını engeller. Donma başta silecekler olmak üzere silecek sisteminin deposuna, hortumlarına zarar verir. Özellikle donan silecekler çok çabuk yıpranır. Yıpranan silecekler camı temizlerken küçük çizikler oluşturur. Bu çizikler ışık yansımalarına neden olur. Işık yansımaları da gece meydana gelen kazaların en büyük nedenlerinden biridir. Bu ve benzeri sıkıntıları yaşamamak için silecek suyu toptan alınıp depoya ilave edilmelidir. Alınan cam suyunun kaliteli olması beklenen etkileri göstermesi açısından önemlidir. Piyasada sadece boya ve parfümden oluşturulan sular vardır. İçerisinde iklim şartlarının olumsuzluklarını giderecek etken madde bulunmadığından hiçbir faydası olmamaktadır.

Oto cam suları iklim şartlarına göre belli bir oranda su ile karıştırılarak kullanılması gereken konsantre bir üründür. Oto cam suyu aracın kaputunun altında bulunan su deposuna haricen ilave edilerek kullanılır. Net ve geniş görüş açısı için günde en az 3 defa aracın ön camının temizlenmesi gerekir. Her türlü iklim ve yol şartlarında en güvenli yolculuğun yapılması için görüş alanın temizliği önemlidir. Kaliteli oto cam suyu toptan alınıp depoya yerleştirildiğinde hem daha ekonomik olacak hem de daha uzun süreli temizlik sağlanacaktır. Oto cam suları:

  • Cam üzerinde leke bırakmadan temizleyerek net ve berrak görüş sağlar.
  • İçerisindeki parfüm su fıskiyeleri sayesinde aracın içine güzel koku yayar.
  • Ürünlerde bulunan etken maddeler aracın boyasına, cilasına, sileceklerine zarar vermeden temizlik yapar.
  • Kireçlenme, donma ve tortuyu önleyerek sistemin tıkanmamasını sağlar.
  • Sileceklerin daha sessiz ve rahat çalışmasına yardımcı olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir