Antifirizli cam suyu toptan

Sitemiz Üzerinden Sadece Toptan Camsuyu siparişi alınmaktadır, Üretim Tesisimiz Kütahya’da olup çevre şehirlerimize (300 km) 1000 adet ve üzeri siparişlerde kendi sevkiat araçlarımızla ücretsiz nakliye hizmetimiz vardır. 300 km üzeri uzaklıktaki siparişlerde nakliye ücretini karşı taraf karşılamak kaydı ile kamyon ve Tır bazlı satışlarımız vardır.

2019 Aralık Güncel Fiyatlarımız

1 litre -37 Derece 2,85 TL+KDV

2,5 litre -37 Derece 8 ,00 TL+KDV

5 Litre -37 Derece 10,65 TL+KDV

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

Aracınızı verimli ve uzun sure yüksek performansta kullanmak istiyorsanız bakımını çok iyi yapmalısınız. Bakım şartları aslında çok zor değildir. Belli kilometrede yetkili bayisine götürmek, kış aylarında lastikleri değiştirmek, mevsimine göre cam suyu kullanmak bakım aşamalarından birkaç tanesidir. Antifirizli cam suyu toptan alsam kullansam da cam suyu aracın bakımında ne kadar etkilidir diye düşünenler olabilir.  Cam suyu araçta meydana gelebilecek birçok sorunun önüne geçmektedir. Oto cam suyu İstanbul ürünlerine bakıldığında cam suları yazlık ve kışlık olmak üzere iki çeşittir. Musluk sularında kireç bulunmaktadır. Cam suyu yerine aracın su deposuna musluk suyu konulduğunda başta önemli bir fark hissedilmez. Fakat zamanla sileceklerin sesli çalışmaya başladığı, su fıskiyelerinin daha az su verdiği, camın buğulanmaya başladığı görülecektir. Oto cam suyu, antifrizli cam suyu toptan tedarik edilip depo doldurulsa sıkıntıların önüne geçilir.

Kış ayları için özel formüle edilmiş cam suyu kullanılmalıdır. Kış aylarına özel oto cam sularına antifriz kullanılır. Antifriz suyun donmasını engeller, daha iyi performans alınmasını sağlar. Kış günlerinde havanın ne zaman ne kadar soğuk olup donma yapacağı bilinmez. Bundan dolayı sürücüler kış aylarına girince antifrizli cam suyu toptan alıp silecek su haznesini ful doldurmalıdır. Cam suyunu doldurmak oldukça basit bir işlemdir:

  • Aracınızın ön kaputunu açınız.
  • Silecek su deposunu bulunuz. Su deposu aracın markasına göre değiştiğinden tam yer belirtemeyeceğiz.
  • Antifrizli cam suyunu üzerinde belirttiği oranda suyla karıştırarak depoya ekleyiniz.
  • Deponun kapağını sıkıca kapatıp kaputu örtün.

Oto cam suyu kullanılmadığında kaza ihtimalleri yüksek olacaktır. Oto cam suyu fiyatları kullanıcıların alabileceği uygunluktadır. Uygun olmasına rağmen alınmadığında daha farklı sorunlarla daha fazla masraflar çıkabilmektedir. Antifrizli cam suyu toptan uygun fiyatlı alındığında araçta her zaman için cam suyu bulunur. Çok soğuk olduğunda beş dakikada depoya konulur böylece araç rahatlıkla kullanılır.

Soğuklarda oto cam suyu kullanılmazsa camlar buzlanmaktadır. Sabah kullanmak istendiğinde önü görmem sıkıntı olur. Antifrizli cam suyu toptan konulduğunda her zaman kullanıma hazırdır. Bazen cam suyu kullanılmadığında su depoda donmaktadır. Donan su genişleyerek depoyu patlatır. Böyle bir durumu hiçbir araç sahibi istemez. Çünkü depo yenilemek daha büyük masraf anlamına gelir. Oto cam suyu toptan sipariş edildiğinde farklı litrelik paketlerde alınabilir. 2, 3, 4, 5 litrelik paketlerde satılan cam suları ihtiyaca göre tedarik edilir. Antifrizli cam suyu toptan alındığında çok uzun süre kullanılır. Çünkü oto cam suları iklimin sertliğine göre belli oranlarda suyla karıştırılarak kullanıldığı için daha uzun süre yeter.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir