Cam suyu imalatı Ankara

Sitemiz Üzerinden Sadece Toptan Camsuyu siparişi alınmaktadır, Üretim Tesisimiz Kütahya’da olup Tüm Türkiyeye palet bazlı ve Tır Bazlı Satışlarımız Mevcuttur

2019 Aralık Güncel Fiyatlarımız, Tır Bazlı Siparişleriniz için Özel Fiyat İsteyiniz

1 litre -37 Derece 2,85 TL+KDV

2,5 litre -37 Derece 6 ,00 TL+KDV

5 Litre -37 Derece 8,35 TL+KDV

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir

 

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

Silecek suyu deposuna ilave edilerek aracın ön ve arka camlarını temizlemek için oto cam suyu kullanılmaktadır. Cam suyu imalatı Ankara ürünlerinde yazlık oto cam suyu ve kışlık oto cam suyu olmak üzere iki çeşittir. Vasıtanın camındaki kar, yağmur, toz, kuş pisliği, sinek ölüleri, kir tabakası gibi pislikleri temizlemek için Oto cam suyu özellikleri normal sıradan sulardan farklı olarak üretilmektedir. Konsantre ola oto cam suları yaz ve kış ayları başta olmak üzere yılın dört mevsiminde rahatlıkla kullanılmaktadır. Oto cam suları:

  • Kirleri hiç leke kalmadan temizleyecek şekilde güçlü teknoloji ile formüle edilerek üretilmiştir.
  • Tortu bırakmaz
  • Cam suyu imalatı Ankara otomobilin cilasına, plastik aksamın, boyasına asla zarar vermeyecek şekilde yapılır.
  • Yılın dört mevsiminde güvenli sürüş imkanı sunarak emniyet ve konforu artırır.
  • Silecek sisteminin kireç tutması ve yıpranmasını engeller
  • Gelişmiş formülü ile daha net ve berrak ön cam seyri sunar
  • Doğal kayganlık formülüyle üretim yapan cam suyu imalatı Ankara piyasası ürünleri camın üzerinde kalıntıların durmasını engeller.

Kış ayları Ankara ve civarında oldukça sert geçer. Sabah aracını kullanmak isteyen sürücülerin bazıları buzlu camla karşılaşırlar. Bazı sürücülerin ise camlarında buzlanma yaşanmaz.  Antifrizli cam suyu kullanan sürücülerin silecek sistemi deposundaki su donmadığından dolayı rahatlıkla sileceklerini kullanarak camlarını temizleyebilmeleridir. Cam suyu imalatı Ankara şehrin iklim şartlarını bilerek üretim yapmaktadır. Doğal olarak sürüler cam suyu kullandıklarında rahatlığını görmektedirler. Kullanımı aracın kaputunu açıp, su deposunu bulup içine eklemek kadar kolay olan cam suyunu kullanmamak çok farklı problemlere neden olabilmektedir.

Araç kullananların güvenli sürüş gerçekleştirmeleri dikkatli olmalarına bağlıdır. Ön camda bulunan bazı olumsuzluklar dikkatin dağılmasına neden olabilir. Bu olumsuzluklar arasında, ışık yansımasına neden olan çizikler, görmeyi engelleyen kir tabakası gibi sebepler vardır. Cam suyu imalatı Ankara firmaları aracın küçük sebeplerden dolayı kaza yapmaması için ürün geliştirmektedir. Kaza nedeni olan ışık kırılması, sileceklerin kireçli sudan dolayı sertleşmesi ve camı silerken çizmesinden kaynaklanmaktadır. Çizilmeyi önlemek için Oto cam suyu ostim bölgesinde üretilen ürünleri kullanmak ciddi fayda sağlayacaktır. Böylece kullanılan ürünler sayesinde silecekler ve silecek sistemindeki diğer cihazlar kireçlenmeyecektir. Aynı şekilde antifrizli cam suyu imalatı Ankara araçların su haznesinin içindeki suyun donup patlamasını da önlemektedir. Özel bileşenleri ile oto cam suyu aracın donanımını korurken güven içinde yolculuk yapmayı da sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir