Ucuz Cam suyu fiyatları

FABEX TOPTAN OTO CAM SUYU

KAMYON VE TIR BAZINDA ALIMLAR İÇİN(ÖZEL FİYAT) LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

Üretim Tesisi Kütahya Organize Sanayide bulunan firmamız PAKTEM KİMYA temizlik ve kozmetik ürünleri imalatının yanısıra, yeşil kimya alanındada uzmanlaşarak, bu alandada yeniçalışmalar yürüten AR&GE odaklı bir kuruluştur. Belirli alan ve sektörlere yönelik özel ürünlerde üreten firmamız, yenilenebilir sürdürülebilir hammaddelere dayalı , biyolojik parçalanabilirlikleri yüksek, doğa dostu, yüksek performanslı ürünler üretmeye özen göstermektedir. Ülkemizin dışa bağımlı hammadde ithalatını azaltmaya yönelik yerli hammadeler üretme konusunda AR&GE çalışmaları yürütmektedir. Siparişlerinizi 0545 585 35 33 nolu sipariş hattımızdan yada whatsapp destek hattından verebilirsiniz

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

 

Cam suyu fiyatları

Oto cam suyu, arabaların ön ve arka camlarını temizlemek ve daha net bir görüş sağlamak için özel olarak formüle edilmiş sudur. Trafik kazalarının büyük çoğunluğu sürücünün görüş alanın sınırlanmasından ve dikkatinin dağılmasından kaynaklanmaktadır. Ön camda bulunan leke, böcek kalıntıları, kuş pislikleri temizlenmediğinde katman oluşturarak görüş alanını engellemektedir. Cam suyu fiyatları oldukça uygun olduğundan her sürücü alıp rahatlıkla kullanabilir. Kazaya sebep olmamak, yolculuk emniyetini sağlamanın adımlarından ilki cam temizliğine dikkat etmektir. Bunu sağlayabilmek için yazlık ve kışlık olarak iki farklı versiyonda üretilen oto cam sularından kullanmak gerekir. Ucuz cam suyu almamaya özen göstermek şarttır. Yazlık cam suyu kullanmanın amacı camda biriken tozları ve pislikleri güzelce temizleyerek görüş netliği kazanmaktır. Ucuz cam suları kaliteli olmadığından kayganlığı yeterli olmayıp camı güzel temizlemez. İstenen etki oluşmadığından cam suyu fiyatları değil kalitesine önem vererek alınmalıdır.

Soğuk kış şartlarında araçların nispeten dışında kalan bölümünde bulunan su deposuna konulan suyun mahiyeti çok önemlidir. Normal içme veya musluk suyu konulduğunda soğukluk eksi dereceye düştüğünde su donar. Donan su depoyu patlatabilir, su hortumlarını dondurur, sileceklerin yapışmasına ve yıpranmasına neden olur. Sabah aracını sorunsuz kullanmak isteyenler cam suyu fiyatları hakkında bilgi edinerek aracına oto cam suyu almalıdır. Oto cam suları suyun donmasını ve ön camın buzlanmasını önler. Böylece araç daha yüksek performansta kullanılır. Cam suyu 2019 ücretlerine bakıldığında oldukça uygun ve makul olduğu görülecektir. Suyun donup deposunun patlamasını istemeyenler için en akıllı çözüm makul fiyatlardaki oto cam suyundan kullanmaktır. Cam suyu fiyatları ucuz gelmeyip tasarruf etmek için normal su kullananlar patlayan su deposu için ekstra ücret ödemeyi veya sileceklerin zamanla camda oluşturduğu çizikleri yok etmek için ödeme yapmayı göze almalıdır.

Özel formülle üretilen cam suyu fiyatları ürünlerin gösterdikleri performansa göre oldukça ucuzdur. Oto cam suları;

  • Silecek sisteminde bulunan silindir bloğunda, hortumlarında, devir daim pompasında, contalarında, peteğinde dolaşır. Yazın kireçlenmeyi, kışın donmayı önler
  • -10 derecen -45 dereceye kadar suyun donmasını engeller
  • Cam suyu fiyatı oldukça uygun olduğundan herkes tarafından alınıp kolaylıkla kullanılabilir.
  • Sileceklerin kireçten veya donmadan sertleşmesini önler. Sileceklerin sertleşmesi silme anında camın çizilmesine neden olur. Bu da zamanla camın buğulanmasına ve görüş alanının sınırlanmasına neden olur.
  • Sileceklerin rahat ve sessiz çalışmasını sağlar.
  • Camda leke ve tortu bırakmaz.
  • Aracın plastik aksamına, cilasına veya boyasına zarar vermeyen cam suyu fiyatları incelendiğinde ne kadar uygun olduğu görülecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir