Fabex Cam Suyu 5 litre ucuz cam suyu

Sitemiz Üzerinden Sadece Toptan Camsuyu siparişi alınmaktadır, Üretim Tesisimiz Kütahya’da olup çevre şehirlerimize (300 km) 1000 adet ve üzeri siparişlerde kendi sevkiat araçlarımızla ücretsiz nakliye hizmetimiz vardır. 300 km üzeri uzaklıktaki siparişlerde nakliye ücretini karşı taraf karşılamak kaydı ile kamyon ve Tır bazlı satışlarımız vardır.

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

Üretim Tesisi Kütahya Organize Sanayide bulunan firmamız PAKTEM KİMYA temizlik ve kozmetik ürünleri imalatının yanısıra, yeşil kimya alanındada uzmanlaşarak, bu alandada yeniçalışmalar yürüten AR&GE odaklı bir kuruluştur. Belirli alan ve sektörlere yönelik özel ürünlerde üreten firmamız, yenilenebilir sürdürülebilir hammaddelere dayalı , biyolojik parçalanabilirlikleri yüksek, doğa dostu, yüksek performanslı ürünler üretmeye özen göstermektedir. Ülkemizin dışa bağımlı hammadde ithalatını azaltmaya yönelik yerli hammadeler üretme konusunda AR&GE çalışmaları yürütmektedir. Siparişlerinizi 0545 585 35 33 nolu sipariş hattımızdan yada whatsapp destek hattından verebilirsiniz

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

Araçlar günümüzde her alanda ihtiyaçlarımızı karşılamak için tasarlanmıştır. Binlerce parçadan ve onlarca sistemden oluşan araçların kullanılabilir halde kalması için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Cam suyu 5 lt gibi ürünler araçlar için önemsiz görünmekle birlikte dikkat edilmesi gereken şeyler olarak öne çıkmaktadır. Araçların ön ve arka kısımlarda bulunan camlar mutlaka temiz olmalıdır. Bunu sağlamak için araçlarda silecek sistemi bulunmaktadır. Silecekler araçların camlarını özel sulama sistemi ile birlikte temizlemektedir. Silecek olarak tasarlanan sistem içerisinde plastik ve benzeri malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelerin sorunsuz şekilde camda kayması için ucuz cam suyu ürünleri tercih edilmelidir. Daha iyi görüş sağlanabilmesi için cam suyu 5 lt gibi ürünler araçta mutlaka bulundurulmalıdır.

Cam suyu 5 lt ve daha küçük boyutlara sahip paketler ile sunulmaktadır. Ürün seçenekleri arasında katkılı ve katkısız seçenekler de bulunmaktadır. Katkılı ürünler kış aylarında kullanılmak üzere üretilmektedir. Katkı olarak ifade edilen şey antifriz katkısıdır. Antifriz, özellikle ülkemiz gibi kış aylarının sert geçtiği yerler için mutlaka bulunması gereken şeyler arasında gösterilir. Ucuz silecek suyu ürünleri de olsa antifriz bulunması tavsiye edilir. Antifriz katkısı sayesinde araç park halinde iken özel bölmesinde bulunan cam suyu donmaz. Araç çalıştırıldığında kullanılacak olan suyun çözülmesini beklemek gerekmez. Aracı kullanırken silecek çalıştırmaya ihtiyaç duyulduğunda cam suyu 5 lt ürünleri büyük kolaylık sunar. Kar yağışı gibi durumlarda cama yapışan kar tanelerinin ve suyun donmaması için etki eder. Bu şekilde kullanılan cam suları kar, çamur ya da leke dinlemeden camları temizler. Yaz ayları için ise normal su yerine yine cam suyu kullanılması tavsiye edilir. Cam suyu 5 lt ile birlikte camların daha iyi şekilde temizlenmesi mümkün olmaktadır. Silecek lastiklerinin zarar görmemesi ve sertleşmemesi için uygun ürünlerin tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Ayrıca silecek çalışırken camın çizilmemesi için cam suyu ürünleri mutlaka özel haznesine konulmalıdır.

Aracın türü ne olursa olsun cam suyu alanına mutlaka cam suyu 5 lt ürünleri konulmalıdır. Birçok kişi masraf yapmamak için araçlarında musluk suyu tercih etmektedir. Musluk suyu içerisinde konulan alkol ya da deterjan ile cam suyu elde edilmeye çalışılmaktadır. Ancak bu ürünler hem camı temizlemeyecek ve çizecek hem de görüşü düşürecektir. Araç için ucuz oto cam suyu ve benzeri ürünleri bularak kullanmanız daha doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir