Cam suyu imalatı istoç

FABEX TOPTAN OTO CAM SUYU

KAMYON BAZINDA ALIMLAR İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

Üretim Tesisi Kütahya Organize Sanayide bulunan firmamız PAKTEM KİMYA temizlik ve kozmetik ürünleri imalatının yanısıra, yeşil kimya alanındada uzmanlaşarak, bu alandada yeniçalışmalar yürüten AR&GE odaklı bir kuruluştur. Belirli alan ve sektörlere yönelik özel ürünlerde üreten firmamız, yenilenebilir sürdürülebilir hammaddelere dayalı , biyolojik parçalanabilirlikleri yüksek, doğa dostu, yüksek performanslı ürünler üretmeye özen göstermektedir. Ülkemizin dışa bağımlı hammadde ithalatını azaltmaya yönelik yerli hammadeler üretme konusunda AR&GE çalışmaları yürütmektedir. Siparişlerinizi 0532 262 85 60 nolu sipariş hattımızdan yada whatsapp destek hattından verebilirsiniz

Cam suyu imalatı

Bütün binek ve ticari araçların ön ve arka camlarının yılın dört mevsiminde temizliğinin yapılabilmesi için cam suyu imalatı yapılmaktadır. Oto Cam suları:

  • Yazlık oto cam suları
  • Kışlık oto cam suları olmak üzere iki çeşittir.

Yılın her mevsiminde araçlarımız çeşitli dış etkenlerle kirlenmektedir. Aracın dış cephesi içinde kirlenmesi en sakıncalı olan yer camlardı özellikle ön camıdır. Çünkü ön cam sürücünün güvenli sürüş yapabilmesini sağlayan önemli bir alandır. Bu alanda toz, böcek pisliği, sinek kalıntısı, gibi kir kalıntıları olduğunda görme alanı sınırlanır.  Görme alnının sınırlanması kaza sebepleri arasında yer alır. Oto cam suyu özellikleri camda hiç leke bırakmadan temizleyecek şekilde üretilmektedir. Yazlık cam sularının içeriği kiri, pisliği yapışmadan temizleyebilmek için kayganlık verecek şekilde oluşturulur. Yaz aylarındaki seyir halindeyken aracın hızının70’in altına düşürülüp, suyun sıkılması ve silinmesi temizlik için yeterli olacaktır.

Normal seyir halinde bir aracın camının günde en az 3 defa temizlenmesi gerekir. Bunun nedeni görüşün daha net ve berrak olmasını sağlamaktır. Kış aylarında yağan kar ve yağmur görüşü etkilemektedir. Bundan dolayı cam suyu imalatı, kar ve su kalıntılarını anında temizleyecek özellikte formüle edilmektedir. Kış aylarında malum olduğu üzere dışarıda bulunan durağan sular donar. Camları temizlemede kullanılan silecek sistemi de aracın dış kısmında yer almaktadır. Dışta ve durağan olan bu sistem içindeki su normal su ise hemen donacaktır. Donan su sileceklerin cama yapışmasına ve su haznesinin patlamasına neden olur. Cam suyu imalatı yapanlar otolarda kullanılacak olan suların içine donmayı engelleyecek antifriz maddesini katmaktadırlar. Antifriz suyun -10 dereceden -45 dereceye kadar olan soğuklarda bile donmasını engeller. Kışlık Oto cam suyu bileşenleri saf su ve antifrizdir.

Araç sahipleri özel olarak üretilmiş olan oto cam suyunu kullanmazsa araçlarında farklı problemler ve arızalarla karşılaşabilirler. Oto cam suyu imalatı oldukça önemli bir sektördür. Şayet özel bileşenli cam suyu üretilmezse silecekler normal su içindeki kireçten dolayı sertleşebilir. Sertleşen silecekler çok ses çıkartarak ve yetersiz çalışır. Sert silecekler kirleri temizlerken camı çizerler ki bu çizikler zamanla görmeyi engelleyecek şekle dönüşürler. Ayrıca başlangıçta fazla dikkat çekmeyen bu çizikler ışık yansıması yaparak kazalara da neden olabilir. Oto cam suyu fiyatları alımı kolaylaştırarak kaza gibi sorunların oluşmasını önlemek için düşük tutulmaktadır. Dört mevsim kullanımı oldukça kolay olan cam suyu imalatı araç sahiplerini daha büyük masraflardan korumak amacıyla yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir