Cam suyu ostim

Sitemiz Üzerinden Sadece Toptan Camsuyu siparişi alınmaktadır, Üretim Tesisimiz Kütahya’da olup çevre şehirlerimize (300 km) 1000 adet ve üzeri siparişlerde kendi sevkiat araçlarımızla ücretsiz nakliye hizmetimiz vardır. 300 km üzeri uzaklıktaki siparişlerde nakliye ücretini karşı taraf karşılamak kaydı ile kamyon ve Tır bazlı satışlarımız vardır.

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

Cam suyu ostim

Trafikte dikkati dağıtan bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar ortadan kaldırılmadığında kaza gibi olumsuzluklar yaşanabilmektedir. Cam suyu OSTİM üreticileri otolar için özel sular üretmektedir. Aracı kullanan kişinin görme alanında bulunan toz, kuş pisliği, böcek kalıntısı, kar veya yağmur izlerinin oluşturduğu kir tabakasının temizlenmemesi dikkati dağıtmaktadır. Oto silecek suyu ön ve arka camları lekesiz temizleyerek araç içinde seyahat edenlerin emniyetini ve konforlu yolculuk yapmalarını sağlar. Oto cam suları iki farklı çeşitte üretilmektedir:

  • Yazlık ve diğer mevsimlerde kullanılan oto cam suları
  • Kışlık donmayı engelleyen antifrizli cam suları

Yazlık cam suları kireçlenmeyi engelleyerek kayganlık özelliği vererek camı lekesiz temizleyecek şekilde üretilmektedir. Cam suyu OSTİM firmalarının araştırmalarına göre oto cam suyu kullananların araç sileceklerinin ömrü kullanmayanlara göre yüzde 70 daha uzundur.

Oto cam suları kireçlenmeyi engelleyerek sileceklerin sertleşmesini önler. Sileceklerin sertleşmesi, camın üzerindeki pirlikleri temizlerken camda kılcal çiziklerin oluşmasına sebep olur. Bu çizikler, zamanla ışık yansımalarına ve dikkatin dağılması gibi olumsuzluklar yaşanmasını nedendir. İçeriğinde saf su, parfüm ve alkol olan oto cam suyu OSTİM üretimleri araç camlarını tortu bırakmadan temizleyecek şekilde yapmaktadır. Yazlık oto cam suları ile kışlık sular farklı içerikte üretilmektedir. Fakat her iki Oto cam suyu fiyatları da birbirine yakındır. Aslında fiyatları, cam sularının araç için yaptıklarına oranlandığı zaman fiyatları oldukça uygun olduğu görülecektir. Camın tertemiz ve kaygan olup görüş alanının genişlemesi hem sürücünün sürüş keyfini artırır hem de yolcuların yolculuk keyfini artırır. Cam suyu OSTİM firmaları camların temizliğinin, netliğinin ve berraklığının daha iyi olabilmesi için kaliteli cam suyu alınması konusunda müşterilerini ikaz etmektedir.

Hiçbir araç sahibi otomobilinin zarar görmesini istemez. Bunun için bakımına önem verir. Silecek sisteminde cam suyu OSTİM ürünleri araçlar için gerekli olan en doğru cam sularıdır. Mevsimlere uygun doğru ürün tercihi yapılıp kullanıldığında;

  • Günlük sürüşte en az 3 defa cam temizliği yapılmalıdır. Cam suyu Ankara ürünleri kullanıldığında konforlu, tehlikesiz ve emniyetli yolculuk yapılır.
  • Kazaların nedenleri arasında bulunan dikkat dağınıklığına neden olan sebepleri ortadan kaldırarak yüzde 60 oranda kazaları önlemektedir.
  • Camda çizikler oluşmayacağından ışık yansımalarından kaynaklı gece kazalarında da azalma görülür.
  • Cam üzerinde bulunup görüş alanını daraltan etkenler cam suyu OSTİM ürünleri ile ortadan kaldırılır.
  • Yaz aylarında suyun hararet yapması, kışın ise donması engellenir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir