Oto cam suyu üreticileri

Sitemiz Üzerinden Sadece Toptan Camsuyu siparişi alınmaktadır, Üretim Tesisimiz Kütahya’da olup çevre şehirlerimize (300 km) 1000 adet ve üzeri siparişlerde kendi sevkiat araçlarımızla ücretsiz nakliye hizmetimiz vardır. 300 km üzeri uzaklıktaki siparişlerde nakliye ücretini karşı taraf karşılamak kaydı ile kamyon ve Tır bazlı satışlarımız vardır.

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

Oto cam suyu üreticileri

Trafikte araç kullanmak dikkat istemektedir. Dikkati artıran veya eksilten birçok etken bulunmaktadır. Sürücünün görme alanında bulunan toz, leke veya daha farklı kirler hem görüş alanını engeller hem de dikkati dağıtır. Oto cam suyu üreticileri ürünlerinin yolcuların emniyeti için ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar. Ürünleri bu farkındalık ile daha hassas formüllerle üretmektedirler. Sıradan musluk suyunun konulduğu araçların silecek ömürlerinin oto cam suyu kullanılanlara oranla ömürlerinin yüzde 70 daha az olduğu bilinmektedir. Oto cam suyu imalatı Ankara üreticileri ürünlerinde saf su kullanmaktadır. Saf suyun içinde kireç bulunmaz. Kireç olmadığından zamanla silecek sistemi kireç tutup arızalanmaz. Silecekler sertleşmediğinden camda kılcal çizikler oluşarak görüş bozuklukları be ışık yansımaları yaşanmaz. Oto cam suyu üreticileri yazlık ve kışlık cam sularını farklı üretmektedir. Yazlık cam sularında çok az aktif madde bulunur. Nerdeyse saf su kıvamında olduğunu söyleyebiliriz.

Temizliğin net olması ve iyi görme sağlayabilmek için Oto cam suyu imalatı İstanbul üreticilerine göre doğru ürün tercih edilmelidir. Doğru ürün kullanıldığında;

  • Konforlu, emniyetli ve tehlikesiz bir sürüş gerçekleştirilir.
  • Oto cam suyu üreticileri, cam suyu kullanımının en büyük kazaları yüzde 60 oranda önlendiğini belirtmektedir. Özellikle gece yolculuklarında ışık yansımalarından meydana gelen kazalar büyük oranda önlenir.
  • Böcek, sinek, reçine, toz karışımından oluşan kir tabakasının ve noktasal görüş engelinin oluşturduğu kazaların önüne geçilir.
  • Sıradan bir günce araçlar ortalama 2 saat kullanılmaktadır. Oto cam suyu üreticileri sürücülerin 2 saat boyunca baktıkları camın görüşü engellemeyecek şekilde temizlenerek güvenliğin sağlanması için çalışmaktadırlar.
  • Devamlı araç kullananlar ise ortalama 10 veya 15 saat aynı cama baktıklarından göz sağlığının bozulmaması için cam suyu kullanılması şarttır.

Normal günde araç camı en az 3 kere temizlenmelidir. 3 kere temizlenmesi için aracın su haznesinin devamlı dolu olması gerekir. Suyun bulunmaması durumunda cam temizlenmez. Bu durumda farklı sıkıntılara yol açabilir. Oto cam suyu üreticileri su haznesinin mevsimine uygun olarak cam suyu ile doldurulmasının önemi üzerinde durmaktadır. Kış ayları için Antifirizli oto cam suyu toptan doldurulmalıdır. Çünkü oto cam suyu ile doldurulmadığında su haznesine musluk suyu konulmaktadır ki bu da hem silecekler, hem cam hem de hazne açısından sakıncalıdır. Antifrizli cam suyu donmayı engeller. Böylece sileceklerin rahat çalışması sağlanırken camların buz tutması da engellenir. Oto cam suyu üreticileri ürünlerin camda leke bırakmadığını ve her türlü pisliği ve kir tabakasını rahatlıkla temizlediğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir