Oto Cam Suyu Fiyatları

Sitemiz Üzerinden Sadece Toptan Camsuyu siparişi alınmaktadır, Üretim Tesisimiz Kütahya’da olup çevre şehirlerimize (300 km) 1000 adet ve üzeri siparişlerde kendi sevkiat araçlarımızla ücretsiz nakliye hizmetimiz vardır. 300 km üzeri uzaklıktaki siparişlerde nakliye ücretini karşı taraf karşılamak kaydı ile kamyon ve Tır bazlı satışlarımız vardır.

2019 Aralık Güncel Fiyatlarımız

1 litre -37 Derece 2,85 TL+KDV

2,5 litre -37 Derece 8 ,00 TL+KDV

5 Litre -37 Derece 10,65 TL+KDV

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir

Aşağıdaki Butonlardan Telefon ve Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz

 

Oto Cam Suyu Fiyatları

Otomobillerin normal şekilde kullanılması için tasarlanmış olan pek çok farklı sistemi bulunmaktadır. Binlerce parçadan oluşan her bir sistem kendi içerisinde önem taşımaktadır. Sürüşün güvenli şekilde yapılabilmesi için araçların camlarının temiz olması gerekir. Bunu sağlamak üzere araçların hepsinde ön cam ve bazılarında arka cam sileceği bulunur. Bu sileceklerde kullanılmak üzere üretilen cam suları için özel bir hazne bulunur. Oto cam suyu fiyatları ile alınacak olan cam suları bu hazneye konularak araçların camlarının temiz olması sağlanabilir. Araçların kirlenen camlarının temizlenmesi ve bazı durumlarda buz tutan kısımlarının buzlardan kurtulması için cam suları kullanılması tavsiye edilmektedir. Oto cam suyu fiyatları ile ilgili araştırma yaparak uygun fiyatlı seçenekler temin edilebilir.

Oto cam suyu toptan fiyatları, üretilmiş olan cam suyunun özelliklerine göre değişmektedir. Cam suları kullanılacakları mevsimlere göre iki farklı türde üretilmiştir. Yaz aylarında kullanılacak olan cam suları çok fazla özellik taşımayan sulardır. İçerisinde camın iyi şekilde temizlenmesi ve sileceğin kayması için özel katkı malzemeleri bulunur. Yaz aylarında da olsa musluk suyu yerine ucuz oto cam suyu temin ederek araçlarda kullanmak tavsiye edilir. Kış aylarında ise oto cam suyu fiyatları biraz artış gösterebilir. Bunun en önemli nedeni ise cam sularında kış ayına uygun katkı maddeleri bulunmasıdır. Antifriz özelliği bulunan kışlık cam sularının kullanılması kesinlikle tavsiye edilmektedir. Kışlık yani antifriz katkısı bulunan cam suları araç sabit halde iken suyun donmasını ve aracın zarar görmesini engeller. Yağış altında iken de araçtaki kışlık cam suyu ile güvenli sürüş yapılması mümkün olmaktadır. Aracın camına püskürtülen cam suyu, camın buz tutmasını engelleyecektir. Kar yağışı altında yapılacak yolculuklarda araç sürücülerinin artması ve güvenli sürüşün mümkün olması sağlanmaktadır. Sürüş güvenliği ve araç ekipmanlarının bozulmaması için oto cam suyu fiyatları ile ilgili araştırma yaparak uygun seçeneklerin değerlendirilmesi daha doğru olacaktır.

Oto cam suyu 2019 fiyatları geçtiğimiz yıllara göre bir miktar artış göstermiştir. Dolar kuru nedeni ile yaşanan artış sürücüleri musluk suyu kullanmaya ya da musluk sularına katkı maddeleri karıştırarak cam suyu elde etmeye sevk etmektedir. Oto cam suyu fiyatları ne olursa olsun aracın ve sürüşün güvenliği için özel üretilmiş ürünlerin kullanılması tavsiye edilir. Musluk suyunun içerisine deterjan ya da alkol gibi maddeler katılması özellikle kışın büyük sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Oto cam suyu fiyatları araştırılarak ya da toptan şekilde alışveriş yapılarak uygun seviyeye getirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir